RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 01 Temmuz 2011, Cuma 11:01:56 tarihnde eklendi. 1635 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

(01.07) VATANIMIZ ABHAZYA'NIN BAĞIMSIZLIĞINA KARŞI ÇIKANLAR "Engerekler ve Çıyanlardır. Bunlar Aşımıza, ekmeğimize Göz koyanlardır. 'HEY ABHAZ EVLADI' Tanı bunları, Tanı da büyü." (HAD-DER)

(01.07) VATANIMIZ ABHAZYA'NIN BAĞIMSIZLIĞINA KARŞI ÇIKANLAR

 

1992-1993 yılları arasında Abhazya'yı "kan gölüne" çeviren ve sonra da memleketleri Gürcüstan'a kaçan "savaş suçlusu" katillerin, tecavüzcülerin ve evlerimizi yakıp - yıkanların, Lahey savaş suçluları mahkemesinde yargılanmadan -eskiden yaşayıp ihanet ettikleri- Abhazya'ya geri alınmaları "B.M. KARARI'NI" destekleyen Birleşmiş Milletler'e üye ülkelerden

ABD,
Almanya,
Arnavutluk,
Azerbaycan,
Bosna Hersek,
Bulgaristan,
Çek Cumhuriyeti,
Estonya,
Finlandiya,
Fransa,
Gürcistan,
Hırvatistan,
İngiltere
İtalya,
Japonya,
Kanada,
Macaristan,
Letonya,
Litvanya,
Moldova,
Polonya,
Slovakya,
Slovenya,
TÜRKİYE,
Ukrayna ve
Yunanistan hükümetleri;
"Gürcüstan'ın Faşist yöneticileri; -Televizyonlarda defalarca- Anavatanımız Abhazya'ya "işgal, ilhak ve genosid" amacıyla girdiklerini açıkladıkları halde"

Faşist Gürcüstan yönetimini desteklemektedirler..


Ahmet Arif bunlara, bunlar gibilere ve bunların işbirlikçilerine yıllar önce;

"Bunlar Engerekler ve çıyanlardır.
Aşımıza, ekmeğimize Göz koyanlardır.
Tanı bunları Tanı da büyü"
demişti..

Birleşmiş Milletler’de Vatanımız Abhazya ve G.Osetya lehine oy veren ülkeler ise;

ERMENİSTAN, KUZEY KORE, KÜBA, LAOS, MYANMAR, NİKARAGUA, RUSYA, SIRBİSTAN, SUDAN, SURİYE, VENEZUELA VE VİETNAM'dır.

KENDİNİ ABHAZ GÖRENLER, BU DEVLETLERE BAKIN VE
SONRA DA KİMLERİN DOSTUMUZ OLDUĞUNU,
KİMLERİN İSE VATANIMIZ ABHAZYA’NIN DÜŞMANLARI OLDUĞUNU ANLAYIN…

ONA GÖRE TAVIR BELİRLEYİN!.

ABHAZYA KARŞITI HER "EYLEMDE"

ABHAZ HALKININ DÜŞMANLARIYLA BİRLİKTE HAREKET EDEN VE GÜRCÜSTAN'IN FAŞİST YÖNETİMİNİ DESTEKLEYEN AKP HÜKÜMETİNİN YANDAŞI "ABHAZLAR" HALEN VARDIR..

AKP'DEN ADAY OLAN "ABHAZLAR" VARDIR..

VE

"BUNLARI" -HALEN- ABHAZ GÖRMEYE DEVAM EDENLER DE VARDIR..

BUNLARA "POLİTİK CAHİL Mİ" DEMEK LAZIM?..

"GERİ ZEKALI MI" DEMEK LAZIM?

"NAMUSLU MU" DEMEK LAZIM?

"VATANHAİNİ Mİ" DEMEK LAZIM..

"NE DEMEK" LAZIM?..

Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Diğer KIRGIZ AJÖNBA Yazıları
atanur aksoy - cevap

Verdiğim cevapta herhangi bir saygısızlık yoktur Fatih bey kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yoktur.İsteyen istediği görüşe mensup olur beyefendinin otoritesindemi millete geri zekalı vatan haini veya cahil diye itham etmek bu söylediği sözleri aynı cesaretle insanların yüzüne söyleyebilirmi?Ayıp değilmi?Ayhabıra ayzbırayı sizin kadar bende bilirim hiç bir ayhabımın herhangi birine görüşü yüzünden hakaret ettiğini görmedim tekrar ediyorum yüz yüze geldiğim zaman yapacağımız konuşmayı saklı tutuyorum.

 

Sevgili Atanur Aksoy; İyi de Abhazya'ya yıllardır ambargo uygulayan, 2008 Ağustos'ta Güney Osetya'ya saldırı düzenleyen Gürcistan Devletine bugünde olduğu gibi destek veren AKP İktidarı değil mi?  Kırgız Ajönba böyle bir politika izleyen AKP iktidarına destek veren Abhaz kökenlileri eleştirmeyecek ya da suçlamayacak mı?

 

BM'de Abhazya karşıtı olarak alınan karara hangi T.C. Hükümeti EVET oyu verdi?

 

Eğer sen bunları kendinde kişiselleştirmek istiyorsan. Ve eğer AKP'ye destek vermişsen bunun nedenini açıklayabilirsin. Yok, destek vermemişsen bırak da destek verenler kendileri neden destek verdiklerini açıklasınlar. saygılarımla. Fatih Atan (A'tanba)

Atanur AKSOY - cevap

Bu halktan herhangi bir iser Akp den aday olur ister Chp den isterse Bdp den aday olur onlara kimin ne dediğini bilmem ama bu toplumun tek bir insanına vatan haini,geri zekalı,gibi laflar yazan sizin için ve yazınızı incelemeden buraya koyanlar için bu toplumun söyleyebileceği çok şey olduğununu düşünüyorum benimde özellikle söyleyebileceğim çok şey var ama sizin seviyenize inmemek için buraya yazmıyorum bir gün bir yerde karşıma çıkarsanız yüzünüze söyleyeceğimden emin olabilirsiniz.

 

Yönetici Notu: Sevgili Atanur Aksoy; Kırgız Soysever Abhazyam.com'un köşe yazarıdır. Düşüncelerini özgürce belirtmekte hürdür.  Yazdıkaırndan da kendisi sorumludur. Abhazyam.com'un ona yazılarını şu  yada bu biçimde yaz demeye hakkı yoktur. Abhazyam.com, seçmiş olduğu yazarlarını size sorma gereğinin olmadığını düşünüyor. Yazmış olduğu yazıya sizlerde saygı ölçüsünde karşı yazı yazma hakkınıza sahipsiniz. Ama belirtmiş olduğumuz gibi saygı temelinde.  Siz yukarıdaki yazınızı kişiselleştirerek, sizden yaşça da büyük olan birisine saygı temellerini zorlayacak ölçüde yanıt veriyorsunuz. Size Erdeşan Kobaş'ın Abhazyam.com daki "Apsuvara -Ayaşara" yazısını okumanızı öneririm. Saygılarımla. Fatih Atan (A'tanba) .

Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.