RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 14 Ekim 2022, Cuma 19:07:38 tarihnde eklendi. 315 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abhaz İş İnsanları Derneği!

ABHAZ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ 16 EKİM PAZAR GÜNÜ KAHVALTI’DA BULUŞUYOR!
Abhaz İş İnsanları Derneği!

14/10/2022.İstanbul. 13 Ekim 2022. Abhaz İş İnsanları Derneği. Fatih Atan. (Atanba - Тванба). Türkiye özelinde Abhaz İş dünyası insanlarının Eğitim, Kariyer, Dil, Tarih, Kültür, Sanat, Sosyal Dayanışma, Finans, Girişimcilik, Dijital, ve Örgütlenme alanlarında bilgi alışverişi, dayanışma ve tanışma amacıyla Ağustos 2022’de kuruluşunu gerçekleştirmiş oldukları Abhaz İş İnsanları Derneği tarafından yayınlanan haber bülteni aşağıdadır.

 

Abhazyam.com olarak, Abhaz İş İnsanları Derneği’ne çalışmalarında başarılar dileriz, elimizden gediğince de desteğimizi vereceğimizi belirtiriz.

 

Abhazyam.com Genel Yayın Sorumlusu

Fatih Atan. (Atanba - Тванба).

 

*****

 

“Kamuoyuna Saygılarımızla;

 

Resmi kuruluş işlemleri Ağustos ayı içerisinde gerçekleşen Abhaz İş İnsanları Derneği 16 Ekim 2022 Pazar günü saat 10.00’da ilk buluşmasını gerçekleştiriyor.

 

İstanbul Nakkaştepe Bridge Restaurant’da gerçekleştirilecek kahvaltı ve tanıtım toplantısında Abhaz İş İnsanları Derneği kurucular ve yönetim kurulu, dernek üyeleri ve kardeş sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelecek.

 

Değerli iş insanlarımızın deneyim ve birikimlerinden yararlanarak pek çok farklı alanda işbirliği platformları geliştirmek, gençlerimize eğitim ve kariyer fırsatları yaratmak, Abhaz diasporasının toplumsal kalkınmasına destek sunmak, dil, tarih, kültür, sanat alanlarında kaynak gösterilebilecek projeler üretmek, bu çalışmaları hayata geçirebilmesi için kaynak yaratmaya yönelik projeler geliştirmek ve her şartta yardımlaşmak, dayanışmak amaçlarıyla yola çıkan Abhaz İş İnsanları Derneği 9 yönetim kurulu üyesinin de yer aldığı 22 kişilik kurucular kurulu tarafından oluşturuldu.

 

Abhaz İş İnsanları Derneği yapısal olarak; Eğitim & Kariyer, Dil & Tarih, Kültür & Sanat, Sosyal Dayanışma, Finans, Girişimcilik, Dijital, ve Örgütlenme çalışma gruplarından oluşuyor.

Abhaz İş İnsanları Derneği

 

Yönetim Kurulu

 

13 Ekim 2022”

 

Kaynak: www.abhaziid.org

 

www.abhazyam.com

 


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.