RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 18 Nisan 2022, Pazartesi 19:48:38 tarihnde eklendi. 194 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muratpaşa Belediyesi Ziyareti!

ANTALYA ABHAZ KÜLTÜR DERNEĞİ HEYETİ, MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’I ZİYARET ETTİ!
Muratpaşa Belediyesi Ziyareti!

18/04/2022. Antalya. 18 Nisan 2022. Abhazyam.com. Fatih Atan. (Atanba - Тванба). Antalya Abhaz Kültür Derneği heyeti, 18 Nisan Pazartesi günü, Muratpaşa Belediyesini ziyaret etti

 

Antalya Abhaz Kültür Derneği Başkanı Şamil Gümüş (Maharia) başkanlığındaki heyet, Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal tarafından kabul edildi. Heyet üyelerini sıcak ilgi ile karşılayan Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi olarak yaşayan tüm kültürlere ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerini, Abhazların yapacağı çalışmaların yanında olacaklarını ve destek vereceklerini söyledi.

 

Şamil Gümüş, derneğin yeni kurulduğunu ve Antalya’da yaşayan Abhaz Diasporasının önümüzdeki süreçte yapacağı etkinliklerde Ümit Uysal’ı da yanlarında görmek istediklerini ve verecekleri desteği de şimdiden teşekkür ettiklerini belirtti.

 

Antalya Abhaz Kültür Derneği Kurucu Başkan Yardımcısı Fatih Atan (Atanba) Ümit Uysal’a yazmış olduğu “08/08/2008 – Güney Osetya Katliamı” ve “Suriye’deki Abhaz – Adıge Diasporası” adlı kitaplarını hediye etti.

 

Antalya Abhaz Kültür Derneği Başkanı Şamil Gümüş, görüşme sonrasında Ümit Uysal’a derneğin plaketini sunarak göstermiş olduğu ilgi ve destek için Antalya’da yaşayan Abhazlar adına teşekkürlerini belirtti.

 

www.abhazyam.com


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.