RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 11 Ocak 2022, Salı 12:51:01 tarihnde eklendi. 40 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kremlin’den Açıklama Var!

KREMLİN BASIN SEKRETERİ DİMİTRY PESKOV “RUSYA VE ABD GÖRÜŞMELERİ KONUSUNDA İYİMSER OLMAK İÇİN BİR NEDEN GÖRÜNMÜYOR!”
Kremlin’den Açıklama Var!

11/01/2022. MOSKOVA. 11 Ocak 2022. RIA Novosti.  MSİ: 16:45. Çeviri: Fatih Atan. (Atanba - Тванба). Kremlin yönetimi, bir gün önce Cenevre'de gerçekleşen güvenlik garantileri konusunda Rus-Amerikan görüşmelerinin sonuçlarını değerlendirdi.

 

Rusya Federasyonu Devlet Başkanlığı Basın Sekreteri Dimitry Peskov “Şu ana kadar, diyebiliriz ki, iyimserlik için önemli bir neden görmüyoruz. Olumlu bir değerlendirmeyi bir anlamda hak ediyor ve bu olumlu değerlendirme (Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov tarafından yapıldı) Ryabkov bu görüşmelerin nasıl gerçekleştiği hakkında verildi, yani görüşmelerin doğası gereği, yani: açık, önemli ve doğrudan gerçekleşmesi konusunda” dedi.

 

Peskov, basın yayın organlarında götüşmeler öncesi Washington tarafından Moskova’ya karşı elektronik ve çeşitli teknik elemanlar konusunda ambargo uygulanacağı hakkında çıkan haberleri bir saldırı hazırlığı olarak nitelendirdi. Peskov, bu tür girişimlerin Rus heyetini etkilemeyeceğini söyledi.  

 

Peskov, görüşmeler açısından bu görüşmelerin herhangi bir son tarih olmadığını, ancak Kremlin'in bu sürecin sonu gelmeyen bir sürece sürüklenmesinden memnun olmayacağını da sözlerine ekledi.

 

Devlet başkanlığı basın sekreterine göre, Vladimir Putin ile Amerikalı mevkidaşı Joe Biden arasında  herhangi bir görüşme olmayacak, bu yüzden diplomatlar arasındaki çalışmalar sürecek.

 

Kaynak: https://ria.ru/20220111/peskov-1767305657.html

 

www.abhazyam.com


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.