RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 01 Ocak 2021, Cuma 12:56:10 tarihnde eklendi. 4152 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Remzi Yıldırım'ı Kaybettik!

GÜNEY OSETYA CUMHURİYETİ, TÜRKİYE TAM YETKİLİ TEMSİLCİSİ REMZİ YILDIRIM (QANIKUATI), YAŞAMINI YİTİRDİ!
Remzi Yıldırım'ı Kaybettik!
01/01/2021. Türkiye. 01 Ocak 2021. Abhazyam.com. Fatih Atan (A’tanba - Тванба). Türkiye'de ki Oset (Alan) Diasporasının değerli evladı, eski Alan Vakfı Başkanı, Kafkas - Abhazya Dayanışma Komitesi, eski üyesi, Güney Osetya Cumhuriyeti'nin Türkiye Tam Yetkili Temsilcisi Remzi Yıldırım yaşamını yitirdi. 
 
Abhazyam.com olarak kederli ailesine, Oset Diasporasına ve Güney Osetya Cumhuriyeti'ne başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 
 
Alan Vakfı'nın facebook sayfasında,Güney Osetya Cumhuriyeti devlet Başkanı Anatoly Bibilov tarafında yaynlanan başsağlığı mesajı, 
 
"Hayatını Osetya ve Osetlere vakfetmiş olan,Güney Osetya Dış İşleri Bakanlığı Türkiye tam yetkili temsilcisi Qanıkuatı Remzi’nin vefatından çok büyük bir üzüntü duyduk.Ailesine,yakınlarına ve Türkiye Oset Camiasına başsağlığı diliyor taziyelerimi sunuyorum.Ben de sizlerle beraber acı ve üzüntü içindeyim.

Osetya Remzi’nin vefat ile çok şey kaybetmiş oldu.Osetya ve Oset halkının onuru için çalıştı göz bebeği gibi korudu.Bunu yaşam prensibi olarak kabul etti .Bize de bu konuda örnek oldu.

Temiz ve onurlu bir isim bıraktı geride.

Güney Osetya halkı ona çok saygı duyuyor.Onun Osetya sevgisi hiç unutulmayacaktır.Onun temiz ve onurlu ismi asırlar boyu unutulmayacaktır.

Ruhun şad olsun,Remzi.

Anatoli Bibilov

Güney Osetya / Alania Devlet Başkanı"
 
www.abhazyam.com 

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.