RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 02 Ağustos 2020, Pazar 17:07:12 tarihnde eklendi. 3494 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abhazya’da Turizm Önlemleri!

ABHAZYA CUMHURİYETİ TURİZM BAKANLIĞI “ABHAZYA’YA GELECEK OLAN YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI MASKE VE KİŞİSEL KORUMA ARAÇLARINI YANLARINDA BULUNDURMAK ZORUNDALAR!”
 Abhazya’da Turizm Önlemleri!
02/08/2020. Suhum. 02 Ağustos 2020. Abhazya – İnform. Çeviri. Fatih Atan. (Atanba - Тванба). Abhazya Cumhuriyeti Turizm Bakanlığı tarafından 1 Ağustos 2020 Tarihi itibari ile açılan Rusya Federasyonu sınırından giriş yapacak olan yabancı ülke vatandaşları için alacakları önlemler hakkında açıklama yapıldı.
 
Bakanlık açıklamasında “Abhazya Cumhuriyeti toprakları üzerinde gezi ve tatil amacı ile yapılacak olan turizm faaliyetlerine katılacak olan tüm yetkililer, sürücüler ve rehberler maske takmak zorundadırlar. Onlarla birlikte seyahat edecek olan yabancı ülke vatandaşlarının da, mask eve bireysel koruyucu ekipmanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bu tür önlemler, coronavirus enfeksiyonunun yayılmasını en aza indirecektir” bilgisine yer verildi.
 
Bu gerekli olan önlemler, Novy Afon Mağarası ve tüm ziyaret noktalarında da geçerli olacak. Turizm bakanlığı, herkesi coronavirus enfeksiyonuna yakalanmaları için herkesi sosyal mesafe kuralına uyma çağrısnda bulunuyor. 
 
Turizm bakanlığı, tüm turizm işletme yöneticilerinin, Abhazya Cumhuriyeti Coronavirüsle Mücadele Merkezi tarafından alınan önlem kararlarına uymaları gerektiği uyarısında bulundu. 
 
Kaynak: www.abkhazinform.com
 
www.abhazyam.com
  

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.