RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 31 Temmuz 2020, Cuma 19:56:12 tarihnde eklendi. 1288 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abhazya’da Yeni Ölüm!

ABHAZYA CUMHURİYETİ’NDE CORONAVİRÜSTEN YAŞAMINI YİTİRENLERİN SAYISI ÜÇ OLDU!
Abhazya’da Yeni Ölüm!
31/07/2020. Suhum. 31 Temmuz 2020. . Sputnik. Foto: Thomas Tkvaytsuk. Çeviri: Fatih Atan. Abhazya Cumhuriyeti’nde, coronavirus pandemisinin başlamısndan bu yana belirlenen vaka sayısı 81. Bu hastalardan 37’si iyileşti ve üç hasta yaşamını yitirdi.
 
Abhazya Cumhuriyeti Coronavirüsle Mücadele Merkezi tarafından yapılan açıklamada, Gudauta Merkez Bölge Hastanesinde tedavi gören coronavirus enfeksiyonu belirlenen 79 yaşındaki bir hasta yaşamını yitirdi.    
 
Hasta 26 Temmuz'da Suhum şehir hastanesinin kardiyoloji bölümünden Gudauta hastanesine ciddi bir coronavirus teşhisi ile yatırıldı. (Suhum Şehir hastanesi kardiyoloji bölümü, hastada bulunan coronavirus teşhisi nedeni ile kapatıldı ve hastalar ile doktorlar karantinaya alınarak, COVID-19 testine tabi tutuldular – Abhazyam.com)
 
Merkez "Durumun şiddeti, bilateral poliogmental kovide bağlı pnömoninin gelişmesi, ciddi kronik kalp hastalığı ve ritim bozuklukları ile ilişkiliydi. Son gün, hastanın durumu solunum yetmezliğinde bir artışla keskin bir şekilde kötüleşti, mekanik ventilasyona transfer edildi, ancak resüsitasyon önlemleri istenen etkiyi vermedi "Hasta solunum ve kardiyovasküler yetmezliğin artmasından öldü" açıklamasında bulundu.
 
Bir gün önce, test edilen 93 kişiden 10'unda COVID-19 tanısı doğrulandı.
 
Kaynak: http://sputnik-abkhazia.ru

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.