RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 24 Temmuz 2020, Cuma 15:01:37 tarihnde eklendi. 945 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abhazya’da Coronavirüs Vakaları!

ABHAZYA CUMHURİYETİ’NDE BEŞ KİŞİDE CORONAVİRÜS BELİRLENDİ!
Abhazya’da Coronavirüs Vakaları!
23/07/2020. Suhum. 24 Temmuz 2020. Abhazya - İnform. Fatih Atan. (Atanba - Тванба). Abhazya Cumhuriyeti Coronavirüsle Mücadele Merkezi tarafından yapılan açıklamada, Abhazya Cumhuriyeti’nde geçtiğimiz günlerde 236 kişi üzerinde coronavirus enfeksiyonu testi yapıldı. Bu kişilerden 5’inde COVID-19 tanısı konuldu. Bu kişlerin tamamı, coronavirus ile enfekte olan kişilerle temas eden hastane çalışanları ve aile bireylerinden oluşuyor. (virus taşıyıcısı olan  hastaların tamamı Rusya’dan giriş yapan Abhazya Cumhuriyeti vatandaşlarından oluşuyor – abhazyam.com
 
Merkez tarafından verilen bilgide, hastaların tamamı enfeksiyonun semptomatik taşıyıcıları konumunda ve hastalığı hafif geçiriyorlar. Hastalarla ilişki de olan tüm bireylerin teşhis çalışması sürdürülmektedir.
 
Abhazya Cumhuriyeti'nde bugüne kadar 45 kişi de coronavirus vakasına rastlandı. Bunlardan 37 kişi iyileşerek taburcu oldu, 1925 doğumlu bir kişi yaşamını yitirdi. 
 
Abhazya Cumhuriyeti Coronavirüsle Mücadele Merkezi, coronavirus enfeksiyonundan korunulması için tüm Abhazya vatandaşlarına, gerekli olan tüm önlemlerin alınması çağrısında bulundu. 
 
Kaynak: www.abkhazinform.com
 
www.abhazyam.com

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.