RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 16 Mayıs 2011, Pazartesi 21:35:48 tarihnde eklendi. 416 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Osetya'da çığ düşmesi nedeniyle yol kapandı

GÜNEY OSETYA-KUZEY OSETYA OTO YOLU YENİ "ÇIĞ" DÜŞMESİ SONUCUNDA TEKRAR KAPANDI
Osetya'da çığ düşmesi nedeniyle yol kapandı 07/01/2009. Rusya Federasyonu'nu Güney Kafkasya'ya bağlayan karayolu, yoğun kar yağışı sonucunda oluşan "çığ" düşmeleri nedeni ile yeniden kapandı.

İnterfaks haber ajansının Kuzey Osetya Sivil Güvenlik Teşkilatı Basın Ofisi'nden yapılan açıklamaya göre Kuzey Osetya SGT Başkanı Vladimir İVANOV "Rusya Federasyonu'nu Güney Kafkasya'ya bağlayan Rokskova Tüneli'nin bulunduğu bölgede 74 km lik alanda, yeni düşen çığlar nedeni ile bir çok alanda oto-yol kapanmıştır. Ekiplerimiz yol açma çalışmaları için bölgede çalışmalarını sürdürüyor. ancak, bölgede yeni "çığ" tehlikesi bulunduğu için çalışmalar çok ağır sürdürülüyor" açıklamasında bulundu.

Vladimir İVANOV "Güney Kafkasya oto-yolu'nun açma çalışmaları için Kuzey Osetya tarafında yoğun çalışmalar sürdürülüyor. ancak, Güney Osetya tarafında da yaşanan "çığ" düşmeleri ve kötü hava koşuları yüzünden yol açma çalışmaları yapılamıyor" dedi. Güney Kafkasya oto-yolu saat 17:30 (mosk.saati) itibarı ile kapalı bulunuyor.

Kaynak. www.vesti.ru


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.