RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 30 Mart 2020, Pazartesi 14:16:31 tarihnde eklendi. 10389 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Moskova Diasporası’ndan Destek!

MOSKOVA ABHAZ DİASPORASI, ABHAZYA CUMHURİYETİ’NE CORONAVİRÜS SALGINI İLE MÜCADELE AMACI İLE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI!
Moskova Diasporası’ndan Destek!
30/03/2020. Suhum. 29 Mart 2020. Abhazya – İnform. Çeviri: Fatih Atan. (Atanba - Тванба). Moskova’da yaşayan Abhaz Diasporası, Abhazya Cumhuriyeti’nde COVID-19 virüsünün önlenmesi ve mücadele edilmesi amacı ile Abhazya Cumhuriyeti’ne destek ve yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyası yönetiminin başına Beslan Shakaya getirildi.
 
Moskova Abhaz Diasporası Birliği Başkanı Beslan Agrba “Şu anda birliğimiz öncelikli bir çalışma ile karşı karşıya bulunuyor. Abhazya Cumhuriyeti vatandaşlarının Coronavirüs enfeksiyonundan korunması için yetkili olan yapılar ile net bir bağlantı ve koordiyonun sağlanması bizleri için önemlidir. Bu da acil olarak gerekli olan malzemelerin temini için önemli bir koşuldur. Bu çalışmalarımız, gereçekten gerekli olan ve acil müdahalede kullanılacak olan malzemelerin temin edilmesini gerekli kılacaktır” dedi.     
 
Beslan Agrba açıklaması: 
 
“Değerli Vatandaşlarımız,

Biliindiği üzere dünya, milyonlarca insanın sağlığını ve yaşamını, dünya ekonomisini tehdit eden coronavirus enfeksiyonu olan COVID-19 ile karşı karşıya bulunuyor. 

Bu olay, yaşam koşullarımızı ve olağan yaşamımızı kökten değiştiren yeni bir meydan okumadır ve birçok yerleşik değere karşı tutumumuzu yeniden gözden geçirmemizi sağladı.

Abhazya’mız, ciddi bir tehdit ile karşı karşıya bulunuyor. Abhazya’da bugüne kadar bildirilmiş bir Coronavirüs vakası bulunmuyor. Bu bizlere, sevindirici bir umut veriyor, ancak, virüsün yüksek orandaki yayılımı göz önüne alındığında, gerekli olan tüm önleyici tedbirlerin organize edilmesi için gerekli olan zaman süreci son derece de kısadır.  

Bu bağlamda, Moskova Abhaz Diasporası olarak, COVID-19 virüsünü önlemek ve mücadele etmek için Abhazya'ya yardım gönderme merkezini organize ettik. Merkezin başına Beslan Shakaya atandı.

Abhaz Diasporası, Abhazya'dan acil olarak koronavirüs ile mücadele etmesi gereken ilaçların, koruyucu ve tıbbi ekipmanların satın alınması konusunda birçok teklif aldı.

Şu anda birliğimiz öncelikli bir çalışma ile karşı karşıya bulunuyor. Abhazya Cumhuriyeti vatandaşlarının Coronavirüs enfeksiyonundan korunması için yetkili olan yapılar ile net bir bağlantı ve koordiyonun sağlanması bizleri için önemlidir. Bu da, acil olarak gerekli olan malzemelerin temini için önemli bir koşuldur. Bu çalışmalarımız, gerçekten gerekli olan ve acil müdahalede kullanılacak olan malzemelerin temin edilmesini gerekli kılacaktır.

Devletimiz zaten bu tür koşullar için benzeri görülmemiş bir biçimde gerekli olan önleyici tedbirleri alıyor. Ancak tahsis edilen fonlar, virüse karşı tam ölçekli bir savaşın yanı sıra nüfusun daha savunmasız bölümlerini korumak için yeterli değildir.

Abhazya'nın bizlerin yardımımıza gereksinimi var!

Bununla bağlantılı olarak, Abhazya'ya koronavirüs ile mücadelede destek ve yardım için bir bağış toplama duyuruma çağrımızı yapıyoruz.

Tüm yurttaşlarımıza, mümkün olan tüm yardımı sağlamaya ve ortak çabalarla bu virüsün Abhazya Cumhuriyeti topraklarımızda yayılmasını önleyebileceğimiz umudu ve inancıyla çağrıda bulunuyoruz.

Gelen fonların nasıl ve ne için kullanılacağını açıkça ele almaya kararlıyız.

Moskova'da yaşayan vatandaşlar tarafından alınan yardımı koordine etmek için, sizden tüm eylemlerinizi yukarıda belirtilen Genel Merkez üzerinden gerçekleştirmenizi istiyoruz.

Buna karşılık, hepinize, özellikle de yaşlı neslin insanlarına ve kronik hastalıkları olanlara hitap ediyorum. Lütfen tüm önleme kurallarına uyun, evde kalın, kişisel hareketlerinizi sınırlayın, akrabalarınızla, telefondaki arkadaşlarınızla, İnternet üzerinden iletişim kurun.

Enfeksiyonla hızlı bir şekilde başa çıkacağız ve normal yaşamlarımıza geri döneceğiz. Anlayışınız için gerçekten umut ediyorum.

Yardım Fonuna aşağıdaki şekilde para aktarabilirsiniz:
 
Lütfen yardım için yapmış olduğunuz yorumlarda nedenini zi ve adınızı belirtin.

Lütfen kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın!

Beslan Agrba”
 
Организация: РОО "МОСКОВСКАЯ АБХАЗСКАЯ ДИАСПОРА"
 
ИНН: 7729450949
 
КПП: 772901001
 
ОГРН: 1127799004365
 
Счет: 40703810938000013534
 
БИК: 044525225
 
Наименование банка: ПАО СБЕРБАНК
 
К/С: 30101810400000000225
 
Переводом на банковские карты:
 
5536 9137 5530 2946 Тинькоф - Даур Барганджия
 
4279 3800 2311 0853 Сбербанк - Руслан Хагба
 
Просьба указывать в комментариях для чего и ФИО.
 
Kaynak: www.abkhazinform.com
 
www.abhazyam.com

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.