RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 12 Ocak 2019, Cumartesi 11:21:45 tarihnde eklendi. 241 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hadjimba, Maduro Görüştü!

VENEZUELA DEVLET BAŞKANI NİCOLAS MADURO, ABHAZYA’NIN BAĞIMSIZLIĞININ TANINMASI KONUSUNDAKİ BAĞLILIĞINI YİNELEDİ!
Hadjimba, Maduro Görüştü!
12/01/2019. Suhum. 12 Ocak. Sputnik. Çeviri: Fatih Atan (A’tanba - Тванба). Abhazya Cumhuriyeti Devlet Başkanlığı Resmi İnternet Sitesin’de verilen bilgiye göre, Abhazya Cumhuriyeti devlet Başkanı Raul Hadjimba, Venezuela Cumhuriyeti ziyareti sırasında, devlet başkanı Nicolas Maduro ile görüştü.
 
Nicolas Maduro, Hadjimba’yı selamladı ve devlet başkanlığı resmi açılış törenine katılımları nedeniyle teşekürlerini belirtti. 
 
Abhazya Cumhuriyeti Devlet Başkanı’da, Abhazya olarak iki ülke arasında gelişen devletler arası ilişkilerie büyük bir önem verdiklerini sözlerine ekleyerek “Abhazya devleti olarak, Bolivar Venezuela Cumhuriyeti ile arasındaki devletlerarası ilişkilere büyük bir önem veriyoruz ve ülkelerimiz arasında yapılan anlaşmaların daha verimli uygulanmasına ve bağların kuvvetlendirilmesi için iyi niyet belirtiyoruz” dedi.
 
Nicolas Maduro konuşmasında, Abhazya Cumhuriyeti’nin bağımsızlığının tanınması ve Abhazya Cumhuriyeti ile Venezuela arasında imzalanan devletlerarası anlaşmaların uygulanması konusundaki taahüdün sürdürüleceğini yineledi. 
 
Abhazya Cumhuriyeti Devlet Başkanı Raul Hadjimba, 10 – 11 Ocak 2019 tarihleri arasında Venezuela Cumhuriyeti’ne resmi ziyarette bulundu. 10 Ocak 2019 tarihinde Nicolas Maduro’nun devlet başkanlığı resmi törenine katıldı.
 
Kaynak: http://sputnik-abkhazia.ru
 
www.abhazyam.com

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.