RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 29 Kasım 2018, Perşembe 17:24:05 tarihnde eklendi. 407 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abhazya, Kuzey Kore Yakınlaşması!

KUZEY KORE DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ TİCARET ODASI BAŞKANI RYU HEN CHKHOR BAŞKANLIĞINDAKİ HEYET, ABHAZYA’YI ZİYARET ETTİ!
Abhazya, Kuzey Kore Yakınlaşması!
29/11/2018. Suhum. 28 Kasım 2018.Çeviri: Fatih Atan (A’tanba - Тванба). Abhazya – İnform. Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti Ticaret Odası Başkanı Ryu Hen Chkhor başkanlığındaki Abhazya Cumhuriyeti’ne bir çalışma ziyaretinde bulunuyor. 
 
Abhazya Ekonomi Bakanı Adgur Ardzınba, 28 Kasım Çarşamba günü, Ryu Hen Chkhor başkanlığındaki Kuzwey Kore Heyetrini kabul etti. Toplantıda ayrıca Kuzey Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti (KKDHC) Ticaret Odası Uluslararası İlişkileri Bölüm Başkanı Cheng Un He ve Abhazya Cumhuriyeti Ticaret – Sanayi Odası Başkanı Tamile Mertskhula, Devlet Yatırımlar ve Kurumlar Daire Başkan Yardımcısı Simon Agrba’da katıldılar.
 
Ekonomi Bakanı, Abhazya ve Kuzey Kore arasında son yıllarda ticaret ilişkilerinin artmasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti. 
 
KKDHC Ticaret Odası Başkanı Ryu Hen Chkhor, ekonomi bakanına kendilerini ağırladığı için teşekkürlerüni belirterek, şu anki çalışmalarının ülke ekonomisini geliştirme ve vatandaşlarının yaşam standartlarını yükseltmek olduğunu belirterek “Devlet Başkanımız, eknominin çeşitli alanlarda geliştirilmesi için yeni ülkeler ile ilişkiye girilmesini emretti. Bu düşünce temelinde, Abhazya’ya geldik ve ülkelerimiz arasındaki işbirliğinin geliştirilemsini amaçlıyoruz” dedi.  
 
Kaynak: www.abkhazinform.com
 
www.abhazyam.com 
 

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.