RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 07 Şubat 2018, Çarşamba 22:44:34 tarihnde eklendi. 444 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abhazya Alacaklarını İstiyor!

ABHAZYA CUMHURİYETİ BAŞSAVCILIĞI, DEVLET TASARRUF BANKASINDAN ALDIKLARI KREDİLERİ ÖDEMEYENLERİN İSİMLERİNİ YAYINLADI
Abhazya Alacaklarını İstiyor!
07/02/2018. Suhum. 07 Şubat. Sputnik. Çeviri: Fatih Atan (A’tanba - Тванба). Abhazya Başsavcılığı, Abhazya Tasarruf Bankası ve Cumhuriyet Özelleştirme Fonu tarafından verilen kredileri ödemeyen kişi ve şirketlerin borç listesini yayınladı.  Bu liste, Başsavcılık resmi internet sitesinde bulunuyor. (Borçlular arasında Türkiyeli Abhaz diasporasından şahıs ve şirketlerde bulunuyor. Abhazyam.com)  Bknz: http://genproc-abh.ru 
 
Başsavcılık tarafından, geriye ödenmeyen kredilerin geri alınması amacı ile 360 kişiden oluşan borçlu listesi, mahkemelere iletildi. Listede bulunan kişi ve şirketlerin borç tutarı 467 Milyon Ruble ve 3 Milyon üzeri ABD Doları’ndan oluşuyor.
 
Başsavcılık tarafından yayınlanan bildiride, borçlular hakkında alınacak kararların uygulanması amacı ile önlemler alınacağı belirtildi. Liste Devlet Başkanlığı tarafından yayınlandı.
 
31 Ocak 2018 Tarihinde, Devlet başkanı Raul Hadjimba, Suhum’da destekçileri ile yaptığı toplantıda, Başsavcı Zurab Achba’ya, Tasarruf Bankası’ndan kredi alarak borçlarını ödemeyel kişi ve kuruluşların listesinin yayınlanması talimatını verdiğini belirtmişti. Bu konu hakkında bir çalışma gurubvunun oluşturulduğunu isim listesinin basın verlieceği ve yayınlanacağını söylemişti.  
 
Kaynak: http://sputnik-abkhazia.ru
 
www.abhazyam.com

ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.