RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 16 Mayıs 2011, Pazartesi 09:27:04 tarihnde eklendi. 388 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saakaşvili provokasyonlarına devam ediyor

SERGEY LAVROV "SAAKAŞVİLİ, BÖLGEDE PROVOKASYON EYLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR" DEDİ
Saakaşvili provokasyonlarına devam ediyor 24/11/2008. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey LAVROV; 23 Kasım Pazar günü Güney Osetya-Gürcistan sınırında yaşanan olaylar ile ilgili olarak, gelişmelerin provokasyon olduğunu belirterek "olay, berrak su kadar açık bir biçimde provokasyon eylemidir" vurgulmasında bulundu.

Sergey LAVROV "Gürcistan tarafı, provokasyonları kendisi organize ediyor, sonra Rusya ve Güney Osetya taraflarını suçluyor. bu ilk kez olmuyor, daha önce sanki onların üzerine rus bombası atıldığını belirttikleri gibi" hatırlatmasında bulundu.

Sergey LAVROV "Güney Osetya ve bizim tarafımızdan onların üzerine hiç bir biçimde ateş açılmamıştır." diyerek, daha önce video görüntülerine yansıyan, başkan SAAKAŞVİLİ'nin havadan saldırı olacağını belirterek üzerinde çelik yelekli bir biçimde kaçışını hatırlatarak "bugünkü yaşananlarda porovokasyonlar serisinin devamıdır. Artık, Cenevre buluşması için çalışmak gerekiyor. Bölgenin güvenliği, alttan yapılan provokasyon eylemleri ile sabote ediliyor. Eğer SAAKAŞVİLİ, görüşmeleri bozmak istiyorsa, bu tür eylemleri sürdürecektir" açıklamasında bulundu.

Kaynak: www.vesti.ru


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.