RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 28 Mayıs 2013, Salı 13:04:26 tarihnde eklendi. 690 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadın – Doğum Hastanesi

ALEKSANDR ANKVAB “ÖNEMLİ OLAN BOŞ SÖZLER SÖYLEMEK DEĞİL, DOĞUM YAPAN KADINLARA GEREKLİ ÖZENİ GÖSTERMEKTİR” DEDİ.
Kadın – Doğum Hastanesi 28/05/2013. Abhazya Cumhuriyeti Devlet Başkanlığı Bilgilendirme bölümünden yapılan açıklamaya göre, Devlet Başkanı Aleksandr Ankvab, bugün Suhum Devlet Hastanesi’nin yasal konumu hakkında toplantı düzenledi.


Aleksandr Ankvab, toplantıda, Devlet Hastanesi Başhekimine Kadın – Doğum hastanesinin ayrı bir hastane olarak çalışabilmesi için hazır olup olmadığı sorusunu yöneltti.


Nargiz Harçılava, Kadın – Doğum Hastanesinin devlet hastanesi bünyesi içerisinde çalışması için hazır oldukları bilgisini verdi.


Hastanenin son durumuna değinen devlet başkanı, önemli olanın boş sözler söyleyerek sorun yaratmak değil, doğum yapan kadınlara gerekli hizmeti verebilmesinin koşullarını yaratabilmek olduğunu söyledi.


Devlet Başkanı, Devlet Hastanesinde, Kadın – Doğum Bölümlerinin dönüşüm çalışmasının genel çalışmayı engellemeyeceğini vurgulayarak “Önemli olan isimlendirme değil, verilen hizmetin kalitesidir” dedi.


Aleksandr Ankvab, Sağlık Bakanı Zurab Marşaniya ve Suhum Valisi Alhas Labakhua’ya Hasane’deki prosedür çalışmalarının biran önce bitirilmesi ve konumun belirlenmesi gerektiğini söyledi.


Kaynak: www.apsnypress.info           
 


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.