RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 14 Mayıs 2011, Cumartesi 10:00:29 tarihnde eklendi. 549 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bagapş'tan Medvedev'e kutlama

SERGEY BAGAPŞ; DİMİTRİ MEDVEDEV'İ DEVLET BAŞKANLIĞI GÖREVİNE BAŞLAMASI NEDENİ İLE KUTLADI
Bagapş'tan Medvedev'e kutlama 08/05/2008. Abhazya Devlet Başkanı Sergey BAGAPŞ; Dimitri MEDVEDEV'i Rusya Federasyonu Devlet Başkanlığına seçilmesi nedeniyle kutlayarak "Rusya Federasyonu Devleti'nin en üst düzeyde ki görevine ülke vatandaşlarının en güçlü desteği ile seçilmeniz, Rusya Federasyonu vatandaşlarının size olan güveninin bir göstergesidir, son sekiz yıllık devlet yönetimindeki çalışmalarınız da bu görevi başarı ile sürdüreceğinizi gösteriyor" dedi.

Sergey BAGAPŞ "Abhazya halkı, Rusya Federasyonu Devlet Yönetimini, ülkesinin kalkınması için ekonomik, sosyal ve moral alanlarında yapmış olduğu çalışmalara destek veriyor. Abhazya'da yaşayan Rusya Federasyonu vatandaşları devlet başkanlığı seçimlerinde sizi %90 oranında desteklemesi de bunun ciddi bir kanıtıdır" belirlemesinde bulundu.

Sergey BAGAPŞ; Rusya Federasyonu Devlet Başkanlığı görevinde bulunan Vladimir PUTİN ile başlayan Abhazya halkına destek amacı taşıyan yardım çalışmalarının yeni görev süresinde de devam edeceğine olan inancını ifade etti.

Sergey BAGAPŞ; Rusya Federasyonu Devlet Başkanlığı görevine başlayan Dimitri MEDVEDEV'e başarı dileklerini ilett.

Abhazya Devlet Başkanı Sergey BAGAPŞ; Rusya Federasyonu DEvlet Başkanı Dimitri MEDVEDEV'İ 09 Mayıs "BÜYÜK ZAFER BAYRAMI" nedeni ile de kutladı.

Kaynak: www.apsnypress.info


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.