RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 14 Mayıs 2011, Cumartesi 09:24:58 tarihnde eklendi. 463 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mironov "Rusya kiminle ilişki

SERGEY MİRONOV "RUSYA, KİMİNLE İLİŞKİ KURUP KURMAYACAĞINA KENDİSİ KARAR VERİR" DEDİ
Mironov 24./04/2008. Rusya Federayonu Paralmento Başkanı Sergey MİRONOV; Fransa, Almanya ve diğer bazı ülkelerin, Rusya'nın tanınmayan ülkeler ile kurmuş olduğu ilişkilere ilişkin gazetecilerin sormuş oldukları soruya karşılık olarak "Rusya'nın Abhazya ve Güney Osetya ilie ilişkiler kurmaya hakkı vardır" diyerek "Rusya Federasyonu yönetimi, kimler ile ilişki kurup kurmayacağına kendisi karar verir" vurgulamasında bulundu.

Sergey MİRONOV; "BM Güvenlik Konseyi sonucunda herhangi bir karar açıklanmadı, toplantı sonrasında bazı ülkeler tarafından Rusya'nın ilişkileri ile ilgili olarak bir açıklama yapılmıştır" belirlemesini yaparak "bizler, onların önerilerini dinledik, ancak Abhazya ve Güney Osetya ile ilişkileri daha sağlam bir konuma getirmek bizlerin hakkıdır" vurgulamasını yaptı.

Sergey MİRONOV "Kosova'nın bağımsızlığını açıklamamak gerekirdi "kopçanın açılması olayı" diye belirleme yaparak "Dünya artık bu olaydan sonra yörüngesini değiştirdi, Rusya olarak bizler de değer yargılarımızı buna göre belirliyoruz" vurgulamasında bulundu.

Kaynak: www.vesti.ru


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.