RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 13 Mayıs 2011, Cuma 20:01:10 tarihnde eklendi. 462 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Putin ve Bush Soçi'de buluşuyor

VLADİMİR PUTİN VE GEORGE BUSH; SOÇİ'DE BULUŞUYOR
Putin ve Bush Soçi'de buluşuyor 26/03/2008. ABD. Devlet Başkanı George BUSH; "beyaz saray" da avrupalı basın mensupları ile yapmış olduğu basın toplantısında önümüzdeki hafta Romanya'nın başşehri Bükreş'te yapılacak olan NATO Ülkeleri liderleri toplantısı sonrasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir PUTİN ile Soçi'de buluşacaklarını belirtti.

ITAR-TASS haber ajansının belirttiğine göre ABD Devlet Başkanı George BUSH; Rusya ve ABD arasında varolan uluslararası sorunlar ve orduların silahsızlandırırlması konuları görüşülecek. "iki + iki" formülünün yaşama geçirilmesi ile ilgili olarak adım atabileceklerinin altını çizdi.

George BUSH "buluşma sıasında Moskova ile Washington arasında yapılacak olan görüşmelerde taraflar arasında olumlu gelişmeler olacağına inanıyorum" dedi.

Rusya Devlet Başkanı Yardımcısı Sergey PRİHODKO'nun gazetecilere bildirdiğine göre iki devlet başkanı arasındaki Soçi görüşmesi ABD Devlet Başkanının isteği üzerine 04/nisan/2008'de sona ermesi beklenen NATO ülkeleri Bükreş buluşmasından sonra gerçekleştirilecektir.

Kaynak: www.vesti.ru


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.