RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 13 Mayıs 2011, Cuma 12:07:11 tarihnde eklendi. 579 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sergey Bagapş Gal'e seslendi

SERGEY BAGAPŞ; GAL VİLAYETİ SAKİNLERİNE GÜRCİSTAN POLİTİKACLARININ ELİNDE "BOZUK PARA" OLMAYIN DEDİ.
Sergey Bagapş Gal'e seslendi 29/12/2007 Abhazya Devlet Başkanı Sergey BAGAPŞ; GAL Vilayetinin 75. Kuruluş Yıl Dönümü Töreninde yapmış olduğu bkonuşmada "GAL Vilayetinde yaşayanlar, kendilerini Gürcistan Politikacılarının elinde "bozuk para" gibi kullandırmamalılar ve "akıllı" olmalıdırlar" diyerek uyarıda bulundu.

Törene katılanlara "sizler kendinizi komşu bir devletin politikacılarının elinde "bozuk para" gibi kullandırmayın" diyerek düşüncelerini belirtti.

Sergey BAGAPŞ; "GAL Vilayetinde yaşayanlar, Abhazya Cumhuriyeti Vatandaşları'dırlar ve Abhazya Devleti Kanunları güvencesi altında yaşıyorlar ve
Abhazya Devlet Başkanlığı ve Parlamento seçimlerine katılıyorlar" diyerek konunun ne derece önemli olduğunun altını çizdi.

Abhazya Devlet Başkanı Sergey BAGAPŞ "sizleri Gürcistan Devlet Başkanlığı Seçimleri için Abhazya'dan çıkartmaya çalışma girişimlerinde bulunacaklardır. Bu konuda "Akıllı ve Dikkatli olun" diyerek. Gürcistan Devlet Başkanlığı Seçimlerinin, komşu bir ülkenin iç sorunu olduğunu hatırlattı.

Kaynak. www.apsnypress.info


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.