RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 13 Mayıs 2011, Cuma 10:24:59 tarihnde eklendi. 488 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tiflis'teki miting katılımcıları

TİFLİS'TE "DEVLET BAŞKANSIZ GÜRCİSTAN" MİTİNGİNE KATILANLAR BÜYÜK MEYDANDAN AYRILMIYORLAR.
Tiflis'teki miting katılımcıları 02/11/2007 Tarihinde Tarihinin en büyük protesto eylemini gerçekleştiren. saakaşvili Muhalefetinin Tiflis "Büyük Meydan" da gerçekleştirdiği mitin 3. gününü dolduruyor. Geceleri havanını soğuk olmasına rağmen binlerce katılımcı meydandan ayrılmıyorlar.

Miting artık SAAKAŞVİLİ' nin görevden ayrılması biçimine döndü.katlımcılar SAAKAŞVİLİ GÖREVİ BIRAK...! biçimindeki sloganları atmaya başladılar. sürekli olarak iş yok, çalışma yok, ekonomik durum zorda. bu durumdaki yönetim hangi güçle Abhazya ve Güney osetya'nın da birlikte bulunduğu Gürcistan'ı kurabilir diyerek görüş belirtiyorlar.

İnsanlar, bizler ülkemizde demokrasi istiyoruz. Abhazya ve Güney Osetya problemleri bahane edilerek ülkedeki ekonomik yoksulluk gözardı ediliyor. Emekli maaşları aylık 20 Amerikan
Doları  karşılığı bu maaş kime yeter. diyorlar.

Gürcistanı çetelerin yönettiğini belirten miting katılımcıları. "SAAKAŞVİLİ Görevini bırakmadan meydanı terketmeyeceğiz diyorlar.

Bölge Eyaletlerden sürekli olarak katılımın bulunduğu miting 3. gününü dolduruken SAAKAŞVİLİ'den bu güne kadar herhangi bir açıklama gelmemesi de dikkat çekici bulunuyor.

Kaynak: Vesti-RU tv, ORT- 1. Kanal Rusya 


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.