RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 13 Mayıs 2011, Cuma 10:22:17 tarihnde eklendi. 541 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sergey Bagapş; Gürcistanın iç sorunu

SERGEY BAGAPŞ “GÜRCİSTAN DEVLET BAŞKANI VE MUHALİFLERİNİN ARASINDA VAR OLAN SORUNLAR GÜRCİSTAN’IN İÇ SORUNLARIDIR” DEDİ.
Sergey Bagapş; Gürcistanın iç sorunu SERGEY BAGAPŞ “GÜRCİSTAN DEVLET BAŞKANI VE MUHALİFLERİNİN ARASINDA VAR OLAN SORUNLAR GÜRCİSTAN’IN İÇ SORUNLARIDIR” DEDİ.

Abhazya Devlet Başkanlığı Basın Bürosu Sorumlusu Kristian BJANİA’ nın bildirdiğine göre “Gürcistan’da var olan bir çok problem kendi iç karışıklıklarından kaynaklanmaktadır. Gürcistan’da kim, kimin karşısında, kim, kimi kovalıyor, bizleri ilgilendirmiyor.” Dedi.

Rusya’da yayınlanan bazı haberler ve Gürcistan’ın “Rustavi-2” Televizyonunda yayınlanan habere göre “Sergey BAGAPŞ, Gürcistan’da ki muhalefeti destekliyor açıklamalarına karşılık olarak Devlet Başkanının görüşlerini belirten BJANİA

“Abhazya Devlet Başkanı; hiçbir biçimde olaylar ile ilgili kışkırtıcı konumda olmaz, aksine karışıklıkların çıkmasına engel olmak ister. Abhazya, Gürcistan ve diğer ülkeler ile yaşanan sürecin sakin bir ortamda sürdürülmesini ister. İnsanlar kendi ülkelerinde nasıl yaşamak isterler ve ne yapmak isterlerse bu kendi iç sorunlarıdır. Rusya’da yayınlanan haberlerin kaynakları izlerden alınan bilgiler değildir. Gürcistan İstihbarat kaynaklarının yaymış oldukları asılsız yayınlardır” dedi.

BJANİA “Gürcistan Yönetimi; bu tür yalan haberler yayarak ülkelerinde var olan toplumsal ateşi söndürmeye çalışıyor” dedi.

Kaynak: www.apsnypress.info  


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.