RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 13 Mayıs 2011, Cuma 10:12:49 tarihnde eklendi. 751 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Suhum'da 3. Junior Sambo Güreş şampiyonası yapıldı

ABHAZYA JUNİOR KIZ VE ERKEK SAMBO GÜREŞ TAKIMLARI 3. ULUSLAR ARASI SUHUM SAMBO TURNUVASINDA 1. OLDULAR.
Suhum'da 3. Junior Sambo Güreş şampiyonası yapıldı 1991-1993 ve 1994-1996 Abhazya Junior Erkekler Sambo Güreş Takımı ve 1993-1994 Abhazya Junior Kızlar Sambo Güreş Takımları 3. Suhum Uluslar arası Sambo Güreşi Turnuvasında birinci oldular.

Apsny Press Haber Ajansının bildirdiğine göre Turnuvaya Adige Cumhuriyeti; Karaçay-Çerkesk Cumhuriyeti; Kabartay-Balkar Cumhuriyeti; Kuzey-Güney Osetya; Yakutiya Sambo Güreş Takımları katıldılar.

Şehir olarak da; Soçi; Anapa; Rostov na Donu; Suhum Şehirleri katıldılar.

Turnuvaya toplam 250 Sambo Güreşçisi katıldı.

Genç Erkekler 1991-1993 Yılları Arası Doğumlularda 1. sırayı alanlar:

- Rustem TEUTSİEJ  ( 51 kg. – Adige Cumhuriyeti.)
- Asker TEUTSİEJ    ( 56 kg. – Adige Cumhuriyeti.)
- Leon URDİYA         ( 66 kg. Abhazya Cumhuriyeti.)
- Andja MUZIKOV   ( 73 kg. Adige Cumhuriyeti.)
- Alhaz KAPBA        ( 73. kg. Abhazya Cumhuriyeti.)

Genç Kızlar 1993-1996 Yılları Arası Doğumlularda 1. sırayı alanlar:

- Albina BULİSKERİYA     ( 40 KG. Abhazya Cumhuriyeti.)
- Diana ÇALYAN             ( 44 kg. Abhazya Cumhuriyeti. )
- Kristina SELVYAN        ( 48 kg. Abhazya Cumhuriyeti. )
- Elena FOTİADİ             ( 55 kg. Anapa Şehri. )
- Alana LAZAROVA        ( 46 kg. Kuzey Osetya. )

Genç Erkekler 1994-1996 Yılları Arası Doğumlularda 1. Sırayı Alanlar:

- Artur MİNOSYAN                 ( Abhazya Cumhuriyeti. )
- Robert MİNOSYAN               ( Abhazya Cumhuriyeti. )
- Azamat KULUKOV               ( Osetya. )
- Mugamed SALGIRİEV          (Adige Cumhuriyeti. )
- Rustem ve Beslan MEŞLOK  (Adige Cumhuriyeti. )
- Yuri BUTBA                       (Abhazya Cumhuriyeti. )
- Bagrat URİDİYA                 (Abhazya Cumhuriyeti. )

Turnuva özel Jüri Ödülünü Asker ŞAOV                 (Kabartay-Balkar Cumhuriyeti.)
En iyi Teknik Güreşçi Ödülünü Kristina SELVYAN    (Abhazya Cumhuriyeti.)
Soçi Şehri Özel Ödülünü Ruslan MEŞLOK                (Adige Cumhuriyeti.)

Turnuvayı Düzenleyen; Abhazya Gençlik ve Spor Bakanlığı,Suhum Şehri Gençlik Komitesi ve Abhazya Sambo-Dzyuydo Güreş Federasyonu  Özel Ödülünü de iyi maçlar yönettikleri için Turnuva hakemleri Buntar GOMBORDJ (YAKUTİYA) ve Avtandin GABARAEV (Kuzey Osetya) aldılar.

Kaynak: www.apsnypress.info


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Aleksandr Ankvab'ın Siyasete Dönüşünü Onaylıyormusunuz
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

©
Copyright 2011 Abhazyam.com Her hakkı saklıdır.